Вийшов з друку підручник зі Святого Письма Нового Завіту (Пастирські послання ап. Павла, до Євреїв та Откровення ап. Іоанна Богослова) авторства доцента КДА

06.11.2021

Почати

06.11.2021 - 23:30

Кінець

06.11.2021 - 23:30

Категорії

Новини

На початку листопада 2021 року вийшов з друку навчальний посібник для духовних навчальних закладів «Священное Писание Нового Завета. Послания Апостола Павла к Тимофею, к Титу, к Филимону и к Евреям. Откровение апостола Иоанна Богослова» під авторством викладача Київських духовних шкіл доцента архімандрита Феофана (Меджидова). Підручник є продовженням серії наукових видань Київських духовних шкіл.

 

Видання посібника здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви, заслуженого професора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

 

Членами редакційної колегії книги стали: ректор Київської духовної академії і семінарії професор єпископ Білогородський Сильвестр та доктор богослов’я, професор протоієрей Ростислав Снігірьов. Посібник рекомендований Вченою радою КДА та підготований до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

 

Навчальний посібник призначений для студентів духовних навчальних закладів, які структурно вивчають п’ять Послань святого апостола Павла: до Тимофія, Тита, Филимона, до Євреїв, а також Откровення святого апостола Іоанна Богослова. Книга також може бути рекомендована тим, хто займається вивченням Святого Письма Нового Завіту, священнослужителям, студентам і всім, хто цікавиться біблеїстикою.

 

 

Нагадаємо, доцент архімандрит Феофан є автором таких книг: «Бог на земли явися яко Человек. Христология по богослужебным текстам Октоиха», що вийшла на початку березня 2020 року та «Священное Писание Нового Завета. Четвероевангелие», що побачила світ у 2019 році.

 

Прес-служба КДА

 

1792

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ