Вийшов з друку навчальний посібник «Історія Православ’я в Україні в новітній час» авторства доцента єпископа Баришівського Віктора

23.12.2021

Почати

23.12.2021 - 23:30

Кінець

23.12.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У четвер, 23 грудня 2021 року, вийшов з друку навчальний посібник Київської духовної академії «Історія Православ’я в Україні в новітній час». Автор підручника — доцент Київської духовної академії єпископ Баришівський Віктор. Підручник є продовженням серії наукових видань Київських духовних шкіл.

 

Видання підручника здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

 

Посібник рекомендований до друку Вченою радою Київської духовної академії і семінарії (журнал №168 від 31 серпня 2021 року) та підготований до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

 

Членами редакційної колегії книги стали: професор протоієрей Миколай Данилевич та доцент протоієрей Василій Яковчук.

 

Пропонована книга містить у собі нарис історії Православ’я на території України, який охоплює період з кінця 1980-х до початку 2020-х років. В книзі описуються події, пов’язані зі здобуттям Українською Православною Церквою незалежності та самостійності в управлінні, її становлення та розвиток в Українській державі після розпаду Радянського Союзу, місіонерське, духовно-просвітницьке та соціальне служіння в сучасному світі.

 

Книга буде корисною для викладачів церковно-історичних наук та всіх, хто цікавиться історією та сучасним станом Православ’я в Україні.

 

Прес-служба КДА

 

2432

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ