Представники Київської духовної академії взяли участь у міжнародній конференції у Варшаві

17.11.2023

Почати

17.11.2023 - 23:30

Кінець

17.11.2023 - 23:30

Категорії

Новини

З 13 по 17 листопада 2023 р. у Варшаві (Польща) відбулась Міжнародна молодіжна конференція «Ідентичність та її сприйняття молоддю різних країн та релігійних конфесій». Організатором конференції виступила Міжнародна група «Примирення в Європі», роботу якої координує Польська Екуменічна Рада. На конференцію прибули представники студентської молоді з різних християнських конфесій Німеччини, Польщі та України.

 

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра, в конференції у Варшаві взяли участь проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Бурега (який є офіційним представником Української Православної Церкви у групі «Примирення»), а також студенти семінарії Кирило Сергеєв та Георгій Васильєв. Студенти виступили на конференції з презентацією про релігійне життя в Україні в умовах повномасштабного російського військового вторгнення.

 

Робоча група «Примирення в Європі» діє з 1996 р. Метою групи є обговорення актуальних проблем сучасності та можливого внеску церков у вирішення цих проблем. Українська Православна Церква бере участь в роботі групи «Примирення в Європі» від моменту її створення.

 

Пресслужба КДА 

 

 

 

 

 

693

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ