З нагоди 150-ліття з Дня народження Лесі Українки ректор КДА звершив літію та освятив меморіальну дошку у Свято-Вознесенському храмі на Деміївці

25.02.2021

Почати

25.02.2021 - 23:30

Кінець

25.02.2021 - 23:30

Категорії

Новини

З нагоди 150-ліття з Дня народження української поетеси, письменниці, перекладачки, фольклористки і культурної діячки Лесі Українки, 25 лютого 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив заупокійну літію за відомою поетесою в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці у м. Києві.

 

За богослужінням молились секретар Київської єпархії по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов, духовенство парафії та благочиння.

 

Після завершення заупокійного богослужіння Преосвященніший владика освятив меморіальну дошку, на якій зазначено, що у 1907 році Лариса Косач (Леся Українка) вінчалася з Климентом Квіткою у Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці. Пам’ятну дошку було встановлено на одній зі стін храму.

 

Наприкінці владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

 

Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
1312

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ