Почати
09.08.2025 - 23:30
Кінець
09.08.2025 - 23:30
Категорії
НовиниУ день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона та преподобного Германа Аляскинського, 9 серпня 2025 року, в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієво була звершена Божественна літургія.
Богослужіння звершив викладач ієромонах Герман (Ковач) у співслужінні викладачів та студентів КДАіС у священному сані.
Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
За богослужінням також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.
Богослужбові піснеспіви виконував хор студентів Київських духовних шкіл під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).
Наприкінці Літургії перед іконою святих було звершено чин славління. Архімандрит Маркел привітав отця Германа з днем тезоіменитства та вручив йому просфору.
Пресслужба КДА / Фото А. Ємельянов
