Почати
24.11.2025 - 23:30
Кінець
24.11.2025 - 23:30
Категорії
НовиниУ день пам’яті великомученика Мини Котуанського, 24 листопада 2025 року, в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієво була звершена заупокійна Божественна літургія.
Богослужіння звершив старший помічник проректора з виховної роботи архімандрит Володимир (Ціпіньо) у співслужінні голови Синодального соціально-гуманітарного відділу УПЦ протоієрея Сергія Екшияна, протоієрея Геннадія Батенко, викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.
За Літургією також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.
Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор студентів Київських духовних шкіл.
Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Також за богослужінням були піднесені прохання за здоров’я тезоіменитого професора Київської духовної академії митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора.
На завершення Літургії була звершена панихида, під час якої були піднесені молитви за упокій душі спочилого духівника схиігумена Геронтія (Захарова) у річницю його упокоєння (+24.11.2003).
Пресслужба КДА / фото О. Соломко
46


