В Академії молитовно відзначили свято Вознесіння Господнього (+ВІДЕО)

25.05.2023

Почати

25.05.2023 - 23:30

Кінець

25.05.2023 - 23:30

Категорії

Новини

У день свята Вознесіння Господнього, 25 травня 2023 року, у Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці була відслужена Божественна літургія. Богослужіння очолив духівник та завідувач заочним відділеннями архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів КДАіС у священному сані.

 

Віряни, які не змогли зібратися в храмі особисто, мали можливість долучитися до богослужіння в онлайн-форматі завдяки трансляції на офіційній сторінці КДА у мережі Facebook.

 

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

 

Проповіді за богослужінням виголосили: після читання Святого Євангелія — отець Маркел, а на запричасному вірші — студент І курсу магістратури чтець Віктор Шафар.

 

 

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

 

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

Після закінчення богослужіння був звершений чин славління, після чого о. Маркел привітав вірян зі святом Вознесіння Господнього.

 

Богослужбові піснеспіви у храмі на честь ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість»  у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Романа (Подлубняка).

 

Прес-служба КДА / фото О. Пилипенко

 

 

 

 

 

 

684

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ