Почати
19.01.2025 - 23:30
Кінець
19.01.2025 - 23:30
Категорії
НовиниУ свято Богоявлення, Хрещення Господа нашого Іісуса Христа, 19 січня 2025 року, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Предстоятелю співслужили архієреї УПЦ та духовенство обителі. Участь у богослужінні взяли численні парафіяни та паломники обителі.
Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до присутніх з Первосвятительським словом.
Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Наприкінці Літургії відбувся чин Великого освячення води, після чого духовенство окропило вірян святою водою.
***
Читайте також:
Проповідь архієпископа Білогородського Сильвестра у день свята Богоявлення
Пресслужба КДА / фото В. Пуга
