Вийшов з друку 31-й випуск часопису «Труди Київської Духовної Академії»

30.12.2019

Почати

30.12.2019 - 21:30

Кінець

30.12.2019 - 21:30

Категорії

Новини , Публікації

Побачив світ 31-й випуск журналу Київських духовних шкіл «Труди Київської Духовної Академії». Часопис «Труди КДА» є майданчиком для видання наукових доробок професорів, доцентів і викладачів КДА, також включає наукові праці світських і духовних установ, що беруть участь у наукових заходах на базі Київської духовної академії і семінарії.

 

Головою Видавничої групи «Трудів КДА» є професор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр. Відповідальний редактор — професор протоієрей Володимир Савельєв. Відповідальний секретар — професор Володимир Вікторович Бурега.

 

Традиційно зимове видання часопису «Трудів» відбиває наукове життя Київських духовних шкіл у минулому семестрі. Найголовнішою темою часопису є публікації, присвячені 200-річчю від дня відкриття Київської духовної академії та 30-річчю з часу відродження Київських духовних шкіл.

 

Саме цим двом ювілеям було присвячено XI Міжнародну науково-практичну конференцію «Духовна та світська освіта: історія взаємини — сучасність — перспективи», що відбулась 22 жовтня 2019 року, в Київській духовній академії. У центрі уваги конференції були такі питання: історичний шлях Київської духовної академії, богословська спадщина професорів КДА, доля викладачів і студентів КДА за радянської доби, вплив КДА на розвиток богословської освіти в Помісних Православних Церквах, причислення до лику святих і церковне вшанування випускників КДА, сьогодення духовних і богословських навчальних закладів в Україні та закордоном. Окрім того, подані частина доповідей учасників даного наукового форуму: представників духовних та світських вищих навчальних закладів з України та зарубіжжя.

 

Окрім того, продовжується робота Київської духовної академії з перекладу патристичної спадщини. У цьому номері академічного часопису публікуються «Правила служителям Божим» блаженного Августина. Переклад з латинської здійснив проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин).

 

Вже традиційно у випуску присутні наукові дослідження у таких рубриках: «Біблеїстика», «Патрологія», «Історія Київських духовних шкіл», «Історія Церкви», «Православ’я та інослав’я», «Пастирське богослов’я» а також проповіді Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючого справами УПЦ митрополита Антонія (Паканича), ректора Київських духовних шкіл єпископа Сильвестра (Стойчева), єпископа Віктора (Коцаби), архімандрита Філарета (Волошина).

 

Про історію створення «Трудів КДА» можна прочитати ТУТ.

 

 

Прес-служба КДА

392

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ