Вийшов з друку 32-й номер часопису «Труди Київської духовної академії»

07.07.2020

Почати

07.07.2020 - 20:30

Кінець

07.07.2020 - 20:30

Категорії

Новини

Побачив світ 32-й випуск журналу Київських духовних шкіл «Труди Київської Духовної Академії». Часопис «Труди КДА» є майданчиком для видання наукових доробок професорів, доцентів і викладачів КДА, також включає наукові праці світських і духовних установ, що беруть участь у наукових заходах на базі Київської духовної академії і семінарії.

 

Даний випуск «Трудів КДА» відбиває наукове життя Київських духовних шкіл протягом другого семестру 2019/20 навчального року. Проте, цьогоріч, у зв’язку з карантинними заходами, в Київських духовних школах проведення запланованої щорічної конференції, присвяченої 400-річчю відродження Єрусалимським патріархом Феофаном IV православної церковної ієрархії в Україні, було не можливим. Зважаючи на це, професорсько-викладацька корпорація, а також науковці з вищих навчальних закладів України та з-за кордону підготували та надіслали свої доповіді, які й увійшли до часопису. 

 

Відкривається академічний часопис Словом до читачів Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та доповідями на тему 400-річчя відродження православної церковної ієрархії в Україні ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, а також дослідників Є.К. Чернухіна і В.Г. Ченцової.

 

Традиційно продовжується робота Академії з перекладу патристичної спадщини. У цьому номері публікується коментований переклад з сирійської мови першого гімну преподобного Єфрема Сиріна «О Распятии». Переклад здійснив викладач Сергій Васильович Ковач. Присутні у часописі також наукові дослідження у таких рубриках: «Біблеїстика», «Богослов’я», «Патрологія», «Історія Київських духовних шкіл», «Історія Церкви», «Літургіка», «Богословська освіта», «Бібліографія», а також проповіді керуючого справами УПЦ митрополита Антонія (Паканича), ректора Київських духовних шкіл єпископа Сильвестра (Стойчева) та єпископа Віктора (Коцаби).

 

Головою Видавничої групи «Трудів КДА» є професор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр. Відповідальний редактор — голова Видавничого відділу УПЦ, професор протоієрей Володимир Савельєв. Відповідальний секретар — професор Володимир Вікторович Бурега.

 

 

Про історію створення «Трудів КДА» можна прочитати ТУТ.

 

 

Прес-служба КДА

 

638

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ