Ректор КДАіС молитовно відсвяткував день свого тезоіменитства (+відео)

15.01.2020

Почати

15.01.2020 - 21:30

Кінець

15.01.2020 - 21:30

Категорії

Новини

У день пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського — день Ангела ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, 15 січня 2020 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була відслужена святкова Божественна літургія.

 

Богослужіння очолив Преосвященніший владика у співслужінні секретаря Київської єпархії по м. Києву протоієрея Віктора Іващука, ризничного Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрита Агафона, першого проректора протоієрея Сергія Ющика, вченого секретаря протоієрея Василія Яковчука, благочинного Голосіївського благочиння м. Києва протоієрея Павла Кирилова, благочинного Першого дарницького благочиння м. Києва протоієрея Василія Біляка, завідувача бібліотеки та церковно-археологічного кабінета архімандрита Дамаскіна (Лебедя), викладача протоієрея Андрія Ухтомського, а також гостей, студентів і вихованців Київських духовних шкіл у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, паломники та парафіяни храму.

 

Трансляція Літургії здійснювалась на офіційній сторінці Академії у мережі Facebook.

 

Божественна літургія в день пам’яті свт. Сильвестра, папи Римського та прп. Серафима, Саровського чудотворця.

Опубліковано Київська Духовна Академія Вівторок, 14 січня 2020 р.

 

На Літургії були піднесені сугубі прохання за тезоіменитого єпископа Сильвестра, а також за мир в Україні та єдність Святого Православ’я.

 

Наприкінці богослужіння перед іконою святителя Сильвестра був звершений чин славління, після чого Преосвященнішому владиці було виголошено многоліття.

 

Далі від імені професорсько-викладацької корпорації, співробітників, студентів та вихованців Київської духовної академії і семінарії владику ректора привітав перший проректор протоієрей Сергій Ющик та подарував Його Преосвященству просфору, букет квітів та старовинну ікону Пресвятої Богородиці.

 

У свою чергу, єпископ Білогородський Сильвестр подякував духовенству, викладачам, учням та усім присутнім за привітання і спільну молитву.

 

Після привітань академічної корпорації Преосвященного владику привітали парафіяни храму та гості.

 

Нагадаємо, на нашому сайті розміщено вітання владиці ректору від імені Київських духовних шкіл.

 

 

Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський

665

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ