Академія звершила переклад книги Блаженнішого Архієпископа Тиранського і всієї Албанії Анастасія (Яннулатоса) «Миссия по стопам Христа»

04.03.2021

Почати

04.03.2021 - 23:30

Кінець

04.03.2021 - 23:30

Категорії

Новини

На початку березня 2021 року вийшов з друку переклад книги видатного архіпастиря Православної Церкви — Блаженнішого Архієпископа Тиранського і всієї Албанії Анастасія (Яннулатоса) «Миссия по стопам Христа», у якій представлені статті і доповіді, що присвячені православній місіології та охоплюють основні богословські аспекти місіонерського служіння.

 

Головною метою проповідей, виступів та статей Архієпископа Анастасія є необхідність проповіді християнства всім народам і обов’язок Церкви та кожного православного християнина як словом, так і життям свідчити про Христа.

 

Видання книги здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за сприяння Керуючого справами УПЦ заслуженого професора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія. Книга підготована до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

 

Переклав з англійської мови завідувач кафедри давніх мов та філології доцент Олександр Вадимович Левко. Видання рекомендовано до друку Вченою радою Київської духовної академії (Журнал №158 від 29 жовтня 2019 року).

 

З питань придбання книги звертайтесь за телефоном: 066-260-01-47 — архімандрит Дамаскін (Лебедь).

 

 

Прес-служба КДА

 

745

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ