Київські духовні школи молитовно вшанували день пам’яті свого Небесного покровителя та Собору святих КДА (+фото і відео)

09.11.2021

Почати

09.11.2021 - 23:30

Кінець

09.11.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, 9 листопада 2021 року, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена урочиста Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Вікторректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестрєпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросійєпископ Бородянський Марк, єпископ Бишівський Кирил, представник Антиохійської Православної Церкви, члени адміністрації, викладачі, співробітники, студенти та випускники Київських духовних шкіл у священному сані.

 

За богослужінням також молились гості, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також паломники Києво-Печерської Лаври.

 

 

Богослужбові піснеспіви виконували хори Київської духовної академії і семінарії під управлінням регентів архімандрита Романа (Подлубняка) та архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

З нагоди Актового дня на Малому вході Його Блаженство возвів викладача Київської духовної академії і семінарії ієромонаха Пантелеімона (Мельника) у сан архімандрита.

 

За Літургією були піднесені сугубі прохання за позбавлення від небезпечної інфекції і за здоров’я лікарів.

 

За богослужінням Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над вихованцем 4-го класу Семінарії чтецем Вадимом Білітюком.

 

Проповідь на запричасному вірші виголосив викладач ієромонах Митрофан (Божко).

 

 

Нагадаємо, вчора протягом дня, за традицією Київських духовних шкіл, була відслужена заупокійна літія за спочилими ректорами, викладачами та студентами КДАіС, святковий молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця та Всенічне бдіння в Успенському соборі Лаври.

 

 

Прес-служба КДА / фото О. Пилипенко

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
2413

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ