КДАіС передала посильну допомогу захисникам України та нужденним людям з передмістя Києва

11.04.2022

Почати

11.04.2022 - 23:30

Кінець

11.04.2022 - 23:30

Категорії

Новини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, Київські духовні школи продовжують надавати всебічну допомогу українським військовослужбовцям та мирним жителям, які постраждали внаслідок вторгнення військ Російської Федерації на території України.

 

11 квітня 2022 року Київські духовні школи надали чергову посильну допомога волонтерським центрам Києва, котрі готують гарячу їжу для постраждалого цивільного населення передмістя Києва, а також військовим, які забезпечують правопорядок в Київській області. З благословення владики ректора, допомогу передав перший проректор, настоятель Академічного Свято-Воскресенського храму пам’яті загиблих та ветеранів Афганістану (Афганський храм) протоієрей Сергій Ющик.

 

Читайте також: КДА передала індивідуальні аптечки і засоби обігріву бійцям спеціального призначення ЗСУ в Миколаївській області; КДА та парафіяни Афганського храму передали понад 2 тонни гуманітарної допомоги для жителів м. Кролевець Сумської області.

 

Прес-служба КДА

 

 

853

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ